HAKKINDAOnur MUTLU

Ankara doğumlu, Hacettepe Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği lisans, Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji ve Gazi Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği yüksek lisans mezunu. Fransız dili eğitimi uzmanı.

İstanbul'da özel eğitim kurumlarında (İSTEK, BJK) ve kişiye özel Fransızca öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

Diğer yandan erken yaşlardan itibaren sürekli uğraşı olan müzik çalışmarına 2007 yılı itibarıyla profesyonel olarak devam etmektedir. Akkiraz müzik yapım firmasından HayaletTren isimli grubuyla tüm söz ve müzikleri kendine ait bir albüm yayınladı. Bu albümle birlikte iki klip çalışması ve bir çok görsel ve yazılı medya çalışması içerisinde yer aldı.

Çeşitli albüm projelerinde kompositör ve müzisyen olarak olarak çalışmalarına devam etmektedir.
Aynı zamanda jingle, tanıtım filmi müzikleri üzerine çalışmaktadır.

Mesam ve Muyorbir üyesidir.

Beşiktaş JK dergisinde tarih, kültür, sanat yazıları yazmaktadır.
Avea patlıcan vb. Mecralarda müzik yazarlığı ve editörlüğü yapmıştır.
Dreamweaver - flash kullanır, kurumsal ve kişisel bir çok web sitesi hazırlamıştır.

Fatma ARSAN

Fatma Arsan kimdir? Fatma Arsan, 1976 Hollanda doğumludur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Uzun yıllar çoklu ortam yazılım ve uygulama projelerine hem programlama hem tasarım alanlarında destek vermiş kurumsal dünyada da ürün ve proje yöneticiliği yapmıştır. Hala çeşitli web ve sosyal medya projelerine danışman olarak devam etmektedir. Fatma Arsan'ın bugüne kadar PC.NET, Oyuncu gibi bilgisayar ve oyun dergilerinde makale ve dersleri yer almış ve halen aralarında Beşiktaş JK dergisinin de bulunduğu çeşitli mecra ve dijital platformlarda röportajları ve makaleleri yayınlanmaktadır.