Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Site Kullanım Şartları Bildirimi Gizlilik ve Güvenlik Politikası

www.parisbenim.com Sitesi, yazarlarının deneyimlerini paylaşmaları amacı ile kurulmuş , Paris ile ilgili gezi ve seyahatler hakkında tavsiyeler içeren bir web sitesidir.

Bu siteye girdiğiniz andan itibaren, işbu Kullanıcı Sözleşme’sinin bütün şartlarını, eksiksiz bir şekilde kabul etmiş sayılırsınız. Bu Sözleşme’nin bütün maddeleri, bütün kullanıcıları bağlayıcıdır.

Bu siteye ait içerikler (fotoğraf, resim, yazı, link vb.) izinsiz kopyalanamaz ve kaynak gösterilmeksizin hiç bir koşulda yayınlanamaz. www.parisbenim.com adresine ait içerikler (fotoğraf, resim, yazı, link vb.) iznimiz olmadan ticari amaçla kullanılamaz. İzin için parisbenim@gmail.com adresine mail atmanız rica olunur.

Sitemizde bulunan içeriklerin (fotoğraf, resim, yazı, link vb.) doğruluğu ve kesinliği garanti edilmez. Ayrıca, www.parisbenim.com adresinde yayınlanan içeriklerin bazıları güncelliğini kaybetmiş olabilir, bundan dolayı meydana gelebilecek sorunlardan, www.parisbenim.com sorumlu değildir.

www.parisbenim.com adresinde, farklı sitelere yönlendirilen linklerden ve bu link verilen sitelerin içeriklerinden www.parisbenim.com sorumlu değildir. Sitemizdeki içeriklerden dolayı meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zarardan www.parisbenim.com sorumlu değildir. Bu siteye yapılan yorumlardan, yorumu yazan kişiler sorumludur.

www.parisbenim.com adresinin herhangi bir sayfasına girdiğiniz takdirde, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Hassasiyetiniz ve kurallara uyduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.